Bosch Yetkili Servis
Bosch Klima Bakım .
Bosch Teknik Servis
.
  Ana Sayfa  
  Servis Çağır  
  Klima  
  Kombi  
  Sık Sorulan Sorular
  İletişim

Bosch Yetkili Teknik Servis

» Hizmet Bölgelerimiz
» Beykoz Bosch
» Kadıköy Bosch
» Kartal Bosch
» Üsküdar Bosch
» Ümraniye Bosch
» Pendik Bosch
» Tuzla Bosch
» Maltepe Bosch
» Sultanbeyli Bosch
» Haberler ve Duyurular
» Kombi Yetkili Servisleri
» Kombi Yetkili Bayileri
» Klima Yetkili Servisleri
» Klima Yetkili Bayileri

BOSCH & SIEMENS SERVİS
 
Ferroli Kombi Yetkili Servisleri, Ferroli Teknik Servisleri

 

Ferroli Kombi Yetkili Teknik Servis Bilgisi için Tıklayınız


Ferroli Hakkında

955 yılında Mr. Dante Ferroli tarafından İtalya'nın Verona şehrinde kurulan Ferroli Grubu, bugün 55 yılı aşkın tecrübesi ile Avrupa'da ısıtma ve iklimlendirme sektörünün liderlerinden biri konumuna gelmiş bulunmaktadır.

Endüstriyel ürünlerden ev kullanımına yönelik ürünlere, ısıtma ve havalandırmadan hidromasaja kadar geniş bir yelpazede üretim yapan Ferroli Grubu, İtalya'daki fabrikalarının yanı sıra Fransa, İspanya, Almanya, Polonya ve Çin'de geniş çaplı üretim tesislerine sahiptir. Grubun halihazırda farklı ülkelerde yer alan 12 adet üretim ve 19 adet satış firması bulunmakta ve tüm dünyaya ihracat yapmaktadır.

Yaratıcılık, kalite ve rekabet kabiliyeti Ferroli'nin dünya pazarında yönlendirici bir güç olarak kalmasını sağlamaktadır. Ferroli grup odaklı, esnek, etkin organizasyonel ve üretim yatırımlarıyla liderliğini korumakta ve genişleme politikasını güçlendirmektedir. Aktif olduğu pazarların sürekli ve dikkatli takibinin yanı sıra ürün ve sistemlerin sürekli geliştirilmesi Ferroli Grup'un artan başarısını garantilemektedir. Sürekli Ar-Ge yatırımı gerçekleştirerek dünya patentli ürünlere sahip nadir şirketlerden biri olma özelliğini korumaktadır. Tam otomasyona sahip üretim süreçleri sayesinde sürekli en yüksek kaliteyi standardize edilmektedir.

Ferroli İletişim

FERROLİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ HATTI

444 40 01

Genel Müdürlük ve Merkez Teknik Servis
Şerif Ali Mah. Kıble Sok. No:40
Ümraniye / İstanbul
Tel : 0 216 527 83 80 (Pbx)
Faks : 0 216 527 86 83


Ferroli Yetkili Servisi Olan İllerin Listesi: Adıyaman - Afyon - Ağrı - Aksaray - Amasya - Ankara - Antalya - Artvin - Aydın - Balıkesir - Bartın - Bayburt - Bilecik - Bingöl - Bolu - Burdur - Bursa - Çanakkale - Çankırı - Çorum - Denizli - Diyarbakır - Düzce - Edirne - Elazığ - Erzurum - Eskişehir - Gaziantep – Giresun - Hatay - Iğdır - Isparta - İstanbul - İzmir -Kahramanmaraş - Karabük - Karaman - Kars - Kastamonu - Kayseri - Kırklareli - Kırşehir - Kocaeli - Konya - Kütahya - Malatya - Manisa - Mardin - Mersin - Muğla - Muş - Nevşehir - Niğde - Ordu - Osmaniye - Rize - Sakarya - Samsun - Siirt - Sinop - Sivas - Şanlıurfa - Tekirdağ - Tokat - Trabzon - Tunceli - Uşak - Van - Yalova - Yozgat - Zonguldak

Etiketler: Ferroli Kombi Yetkili Servisleri, Ferroli Teknik Servisleri, Ferroli Teknik Servis Listesi, Ferroli Tamir Servisi, Ferroli Arıza Servisi
Kategori: Ana Sayfa > Kombi Yetkili Servisleri > Ferroli Kombi Yetkili Servisleri 


 
 
 
 
Ana Sayfa | Servis Talep Formu | Bosch Klima | Bosch Kombi | Servislerimiz| Gizlilik| İletişim
© Copyright 2019 Klima Kombi. Tüm Hakları Saklıdır.